Najemcy

logo_w&c

Kancelaria W&C


Kancelaria W&C jest wiodącą międzynarodową firmą prawniczą, która ma swoje biura w największych centrach finansowych i przemysłowych świata. W Polsce jesteśmy obecni od 1991 r. Od tego czasu pomagamy naszym Klientom, firmom polskim i zagranicznym, polskiemu rządowi, administracji publicznej oraz instytucjom międzynarodowym w wyborze najlepszych rozwiązań prawnych. Zapewniamy kompleksowe doradztwo prawne, pełną obsługę transakcji, prowadzenie spraw spornych i reprezentowanie w sądzie oraz codzienną pomoc w obsłudze prawnej spółek. Tym, co wyróżnia White & Case spośród innych firm prawniczych, jest nie tylko zakres świadczonych usług, lecz również zasób doświadczeń związanych z działalnością międzynarodową.

Zintegrowana sieć biur White & Case na świecie oraz ścisła, codzienna współpraca doświadczonych prawników z różnych krajów zapewnia naszym Klientom profesjonalną, kompleksową i szybką obsługę przy złożonych projektach na rynkach międzynarodowych. Naszym celem jest sukces naszych Klientów. Międzynarodowy zasięg, doświadczenie i wiedza prawników White & Case sprawiają, że wiemy jak go współtworzyć. W ten sposób realizujemy także wizję naszej firmy, której ambicją jest osiągnięcie – do końca tej dekady – pozycji lidera wśród firm prawniczych o zasięgu globalnym.

 www.whitecase.com

logo_bzwbk

Bank Zachodni WBK S.A.


Bank Zachodni WBK S.A. powstał w wyniku połączenia Banku Zachodniego i Wielkopolskiego Banku Kredytowego w czerwcu 2001 r. Większościowy pakiet akcji – 70,5 procenta – należy do Allied Irish Banks.

Bank Zachodni WBK  należy do największych polskich banków – oddaje do dyspozycji swoich klientów 383 placówek oraz 589 własnych bankomatów. Strategia  Banku Zachodniego WBK skupia się na rozwoju wybranych pozycji oferty produktowej banku: kredytów hipotecznych i gotówkowych, kart kredytowych, funduszy inwestycyjnych, leasingu, oferty dla biznesu oraz usług bankowości elektronicznej.

Bank Zachodni WBK jest  liderem bankowości elektronicznej (usługi BZWBK24) – ponad 600 tys. klientów banku korzysta z dostępu do konta za pośrednictwem internetu, telefonów i telefonów komórkowych.

Bank dysponuje  atrakcyjną ofertę produktową dla klientów indywidualnych oraz podmiotów gospodarczych ,w tym przede wszystkim dla małych i średnich firm.

Oferta dla małych i średnich przedsiębiorstw obejmuje : rachunek bieżący, karty płatnicze, usługi elektroniczne, kredyty w rachunku bieżącym, średnioterminowe kredyty obrotowe i inwestycyjne, poręczenia Funduszu Poręczeń Kredytowych oraz usługi leasingowe.

 www.bzwbk.pl

logo_dania

Ambasada Królestwa Danii w Warszawie


Lorem ipsum

 www.polen.um.dk

logo_rezydent

Grupa Rezydent spółka z ograniczoną odpowiedzialnością s.k.


Grupa Rezydent spółka z ograniczoną odpowiedzialnością s.k. (dawniej Rezydent S.A.) to firma inwestycyjna, działająca głównie na terenie Warszawy i wybrzeża w obszarze nieruchomości mieszkaniowych i komercyjnych. Grupa Rezydent pozyskuje tereny w najlepszych lokalizacjach miejskich, realizuje na nich obiekty komercyjne wyróżniające się najwyższej klasy, nietypową architekturą, które następnie samodzielnie eksploatuje lub sprzedaje inwestorom branżowym.

Obecnie Rezydent rozważa poszerzenie swojej działalności inwestycyjnej na inne dziedziny oferujące ponadprzeciętną

 www.rezydent.waw.pl

logosow

Sowińskiego 72 Sp. z o.o.


Sowińskiego 72 Sp. z o.o. należy do grupy firm wywodzących się ze spółki POLPAGER Sp. z o.o. stworzonej w 1991 roku w celu wprowadzenia ogólnopolskiej sieci przywoławczej Polpager. Utworzona w 1998 roku Rezydent Sp. z o.o., a następnie przekształcona w spółkę akcyjną Rezydent S.A. rozpoczęła szereg inwestycji w sektorze nieruchomości. Zrealizowała wiele projektów budowlanych i – poprzez spółki celowe – nadal inwestuje w różnorodne przedsięwzięcia deweloperskie. REZYDENT S.A. zajmuje się budową i eksploatacją ekskluzywnych apartamentowców i hoteli. W swoich projektach zwraca szczególną uwagę na dopracowanie detali, spełniając oczekiwania wymagających klientów.

 http://www.osiedlepionierow.pl

logo_ekozon

EKOZON S.A.


Lorem ipsum

 http://www.ekozon.pl